ACAT ve FATİH ÜNİVERSİTESİ’İNDEN İSTANBUL’DA AFET 11 SEMPOZYUMU‏

ACAT’ ın Van Depreminde verdiği sınavın ardından, akademik faaliyetlerinden biri olan AFET 11’ de; afet ve kriz yönetimi alanında görev ve çalışma yapan aktörler, bir yandan akademik birikimleri ve edindikleri operasyonel deneyimi paylaşırken, diğer yandan Van Depreminin ön değerlendirmelerini yapacaklar.

Acil ve Afet Tıbbı Derneği (ACAT)’nin Fatih Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği AFET 11 SEMPOZYUMU 24 – 25 Aralık 2011 tarihinde Fatih Üniversitesi’nin Hadımköy Kampüsünde gerçekleştirilecektir.

Sempozyuma; bazı bakanlıkların ve üniversitelerin üst düzey yöneticileri ile bazı valilerimiz, kaymakamlarımız ve afet konusunda çalışma yapan birçok akademisyenin yanı sıra İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yöneticileri, hastane yöneticileri, özel sektör yöneticileri ve bu alanda görev yapan kamu personeli ve Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri katılacaktır.

İletişim:

Afet 11 Sempozyumu web adresi: http://sempozyum.turkafet.com

ACAT web adresi : www.acilafet.org

Sempozyum e-posta adresi : sempozyum@turkafet.org

Fatih Üniversitesi Hadımköy Kampüsü/İSTANBUL

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://insaattaisguvenligi.com/2011/12/18/acat-ve-fatih-universitesiinden-istanbulda-afet-11-sempozyumu%e2%80%8f/

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.