Tehlikeli Kimyasallar, Kimyasallardan Meydana Gelen Yangın Ve Patlamalar Semineri

Tehlikeli Kimyasallar, Kimyasallardan Meydana Gelen Yangın Ve Patlamalar Semineri

İzmir Ticaret Odası üyelerinin altyapılarını geliştirmek ve üyelerin bu alandaki nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla 12 Temmuz 2012 tarihinde 14:00-17:00 saatleri arasında “Tehlikeli Kimyasallar, Kimyasallardan Meydana Gelen Yangın ve Patlamalar” konulu bir eğitim düzenleyecektir.

Günlük kullanımda olan kimyasal madde sayısı ise 600 bin civarındadır. Günümüzde işyerlerinde çalışanlar, sıvı, toz veya gaz şeklindeki kimyasallara maruz kalmaktadırlar.

Kimya Sektörü ve kimyasal madde kullanan işyerlerinde tehlikeli kimyasallardan dolayı çalışanlarda ve kimyasal madde kullananlarda çeşitli kazalar ve sağlık sorunları meydana gelmektedir.

Kimyasalların insan sağlığına zararları yanında, kimyasallardan meydana gelen yangın, parlama ve patlamalar dolayı, iş kazaları ve büyük maddi kayıplar meydana gelmektedir.

Bu eğitimde; tehlikeli kimyasallar, kimyasallardan meydana gelen yangın ve patlamalar anlatılacaktır.

Eğitim programımıza katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki başvuru formunu doldurarak mail ya da faks ile Odamıza ulaştırmaları gerekmektedir.

Eğitimimize katılım ücretsizdir.

Eğitmen: Celal TOPRAKÇI
Kimya Mühendisi
Yangın ve İş Güvenliği Uzmanı (A)

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Pınar Öksüz

Eğitim Sorumlusu

İzmir Ticaret Odası

Tel: 0232 498 46 15
Faks: 0232 484 04 42

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://insaattaisguvenligi.com/2012/07/11/tehlikeli-kimyasallar-kimyasallardan-meydana-gelen-yangin-ve-patlamalar-semineri/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.