2012-2013 AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI ÖN DUYURUSU

2012-2013 AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
ÖN DUYURUSU
“RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPALIM”

Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA)’nın, 2012-2013 yılları yeni kampanyasının teması “RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPALIM”dır. Söz konusu kampanya kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden biri, iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen “AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI”dır. Ulusal düzeyde üçüncü kez katılacağımız bu yarışma ile Türkiye çapında “işbirliği ve birlikte çalışma”yı vurgulayan iyi uygulama örnekleri toplanarak değerlendirilecektir. Ulusal düzeyde seçilen en iyi iki örnek EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatını yakalayacaktır. Örneklerin toplanması süreci Yarışma duyurusunun EU-OSHA websitesinde (http://osha.europa.eu/en/front-page) yayınlanmasının ardından Nisan ayında kabul edilmeye başlanacaktır. Örnekler, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne elden veya posta ile gönderilecektir. Yarışma için SON BAŞVURU TARİHİ 31 Ekim 2012’dir.

Adres:
Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
İnönü Bulvarı No:42 İ Blok Kat:3 No:318
Emek / ANKARA
e-posta: gkuscu@csgb.gov.tr

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://insaattaisguvenligi.com/2012/01/29/2012-2013-avrupa-iyi-uygulama-odulleri-yarismasi-on-duyurusu/

2 yorum

  1. yeni yazılar yazmak içimdekileri paylaşmak ve iyi bi geleceğe güvenle gitmek için kendimi hazır hissediyorum. Adımla var olmak onu yaşatmak istiyorum. Insanlığa yararlı olabilmek istiyorum ve yarışmalara katılmak istiyorum. Duyuruları E-posta adresime yollanmasını da istiyorum.

  2. MRHB

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.