Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bir inşaatın 5. katından düşerek hayatını kaybeden işçi toprağa verildi

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bir inşaatın 5. katından düşerek hayatını kaybeden işçi toprağa verildi 09.06.2012

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Cumartesi günü meydana gelen olayda; bir inşaatın çatısında çalışırken beton zemine düşerek hayatını kaybeden Rıfat Bayrakçı (61) için cenaze töreni düzenlendi. İhlas Devrek Ofisi personeli Murat Madenci’nin kayın pederi olan Rıfat Bayrakçı, kılınan cenaze namazının ardından Devrek’in Yeşilköy köyü Kapıcıoğlu Mahallesine götürüldü. Bayrakçı, dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Düzenlenen cenaze namazına; Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Devrek CHP İlçe Başkanı Şeref Aydınlı, İhlas Pazarlama Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Yusuf Yıldız ve çok sayıda seveni katıldı.

Bayrakçı, inşaatın çatısına kiremit çekerken iş makinesinin destek demirinin kopması neticesinde inşaatın 5. katından düşerek yaşamını yitirmiş; cenazesi, savcının olay yeri incelemesinden sonra otopsi için Ankara’ya götürülmüştü.

Medya 73

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://insaattaisguvenligi.com/2012/06/10/zonguldakin-devrek-ilcesinde-bir-insaatin-5-katindan-duserek-hayatini-kaybeden-isci-topraga-verildi/

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.